לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

סיור מוסיקלי-חוויתי - תמונות שרות

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות 15 כרטיסים
96
רכישת כרטיסים לא מסומנים שעה
קרדיט לתמונה: יגאל נסים
סיור מוסיקלי-חוויתי - תמונות שרות

משך: שעה

נקודת המפגש היא בכניסה הראשית (הישנה) של המוזיאון. 
הכרטיס לאירוע מקנה כניסה למוזיאון (עד שעה לפני המופע)


האירוע נערך בשיתוף עם מחלקת האירועים ומחלקת החינוך במוזיאון תל אביב לאמנויות. מה בין ציור של אורי ריזמן ל"שיר העמק" של סמבורסקי? האם יש קשר בין האמנית האימפרסיוניסטית בת' מריזו לשיר של דביוסי? ומה בין אפקט שינוי זווית המבט על הציור של יעקב אגם וזה של שינוי מיקום הקהל תוך כדי ביצוע יצירה מוסיקלית? סוגים שונים של אמנות מנהלים ביניהם לעיתים יחסי גומלין מורכבים ומפתיעים.

ארבעה מזמרי האנסמבל הקולי הישראלי בניצוחו של יובל בן עוזר יובילו סיור מוסיקלי-חוויתי בחללי מוזיאון תל אביב לאמנות בו יבצעו מוסיקה שמתכתבת עם התמונות. לצד התמונות שייבחרו תהיה התיחסות קצרה לתמונה ולמוסיקה ולקשר ביניהן. הסיור יאפשר למבקרים במוזיאון לחוות את האמנות הפלסטית כחוויה רב חושית ומלאת רבדים.

מתגובותיהם של מאזינים:
"ארוע מושלם מכל היבט וזווית. חוויה רב חושית מיוחדת. ההליכה ממקום למקום תוך שירה מהדהדת בחלל המוזיאון הריק ממבקרים, יצרה ממש חווית חלום. תודה על חוויה שתיזכר זמן רב."
"פנינה."
"חווינו חוויה לא שגרתית, עם הזדמנות להביט בתמונות בהסתכלות קצת אחרת, ולהקשיב למקהלה שוב, עם צורת חשיבה אחרת. בצד האישי, מאד התרגשתי ליד תמונת הבדידות של שאגאל..."
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: יגאל נסים